Kestanepazarı Hacı Ahmet Dayhan 7 -10 Yaş Kur’an Kursunda Öğrencilerimiz Ramazan-ı Şerifi Coşkuyla Karşıladılar.

Kestanepazarı Hacı Ahmet Dayhan 7 -10 Yaş Kur’an Kursunda Öğrencilerimiz  Ramazan-ı Şerifi Coşkuyla Karşıladılar.

Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı Hacı Ahmet Dayhan Kur’an Kursu’nda “Ramazan-ı Şerif’i“ karşılama etkinliği düzenlendi. 

Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı Hacı Ahmet Dayhan Kur’an Kursu’nda eğitim görmekte olan öğrencilerimiz, hocalarımızın eşliğinde Kur’an Kursumuzun sınıf ve koridorlarını Ramazan Ayının manevi iklimine uygun olarak süslediler ve Ramazan-ı Şerifi coşkuyla karşıladılar.

Etkinlik ile ilgili konuşan Kestanepazarı Hacı Ahmet Dayhan Kur’an Kursu Yöneticisi Tuğba Gül Cansever, "Mübarek Ramazan ayını karşılamanın en makbulü, sevinç ve mutlulukla olmasıdır. Bu aya erişmek büyük bir nimettir ve bu sebeple bizler de çocuklarımıza bu bilinci aktarmak üzere Kur’an Kursumuzda Ramazan-ı Şerif’i karşılama etkinliği düzenledik." dedi. 

Hafızların Yuvası Kestanepazarı

Bizi Tanıyın...
Kestanepazarı; Kurra Hafız Salih Tanrıbuyruğu Hocamız tarafından yüz yılı aşkın süre önce temeli atılmış, o günün şartlarında hedefi Allah’ın dinini öğretmek ve öğrenmek olan bir kuruluştur. Derneğimiz bugün de, bu çizgiden ayrılmadan, gelişen ve değişen şartlarda, aynı gayeyle yoluna devam etmekte, aynı heyecan ve coşkuyu yüreklerinde hissetmektedir.
Sorularınız için lütfen bizimle iletişim kurun